Wpuszczali szczupaki do jeziora
Głos Wielkopolski, 21 listopada 2014
Gmina Swarzędz oraz Volkswagen wspólnie zainicjowały akcję zarybiania Jeziora Swarzędzkiego. Pomoże to uzdrowić wodę w tym zbiorniku. Drapieżne szczupaki pomogą zapewnić równowagę w środowisku. Dzieci ze SP nr 1 w Swarzędzu wpuściły wczoraj do jeziora 400 kg narybku.
Opracowała: Klementyna Witczak
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 21 listopada 2014
Opublikowano: 21 listopada 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów