Młodzi chcą wiosłować
Głos Wielkopolski, 9 grudnia 2014
W poznańskim Hotelu Sheraton odbyły się finałowe zawody mistrzostw powiatu poznańskiego na ergometrze. Najlepsi uczniowie ze szkół w Czerwonaku, Dopiewie (Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego z tej gminy wystawiło najliczniejszą załogę), Swarzędzu i Suchym Lesie rywalizowali na dystansie 500 metrów. Najlepsza trójka otrzymała puchary z rąk Tomasza Łubińskiego, wicestarosty poznańskiego oraz Aleksandra Daniela, prezesa Wielkopolskiego Związku Towarzystw Wioślarskich. Zapewnił on, że akcja ta będzie kontynuowana w przyszłym roku i objąć ma kolejne gminy powiatu poznańskiego.
Opracowała: Klementyna Witczak
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 9 grudnia 2014
Opublikowano: 9 grudnia 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów