Bezpieczniej w powiecie
Głos Wielkopolski, 6 marca 2015
Czterdziestoma etatami wzmocnione zostaną komisariaty policji w powiecie poznańskim. Nastąpi to w tym roku. Nowi policjanci działać będą m.in. na terenie Dopiewa. Mieszkańcy tej gminy chcą też samodzielnego komisariatu. O jego utworzeniu komendanci – wojewódzki Rafał Batkowski i miejski Roman Kuster – rozmawiali w ubiegłym tygodniu ze starostą poznańskim, Janem Grabkowskim.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 6 marca 2015
Opublikowano: 6 marca 2015
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów