Babica 9. w Pucharze Europy

radosław babica

Radosław Babica z Akademii Bilardowej Rokietnica zajął dziewiąte miejsce w turnieju o Puchar Europy. – Po prawie półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią wreszcie ruszyły rozgrywki Pucharu Europy. Do przepięknego austriackiego kurortu górskiego Alpendorf mieszczącego się w St. Johann im Pongau przyjechało 182 bilardzistów, a wśród nich trzech zawodników Akademii Bilardowej Rokietnica, Radosław Babica, Arkadiusz Brzękowski i Adam Stankiewicz – opisuje strona klubu z powiatu poznańskiego.

Z tego grona najlepiej zaprezentował się Radosław Babica, który awansował do najlepszej szesnastki zawodów, ostatecznie zajmując dziewiąte miejsce. – Pozostali nasi zawodnicy również pokazali się z dobrej strony, Arek zameldował się na 33. pozycji, a Adam był 65. Zawody zostały rozegrane w świetnie przygotowanej hali z osiemnastoma stołami bilardowymi. Dodatkowo w wolnym czasie bilardziści mogli podziwiać malownicze widoki i zwiedzać przepiękne tereny otaczające St. Johann im Pongau. Kolejna odsłona Pucharu Europy odbędzie się w sierpniu w Słowenii, gdzie również rywalizować będą bilardziści z Rokietnicy – czytamy na stronie Akademii.

radosław babicaradosław babicafot. Akademia Bilardowa Rokietnica Facebook

Opublikowano: 28 czerwca 2021