Badmintonistki na podium
Olga Kosmowska i Maja Kurasiak, uczennice Zespołu Szkół w Kleszczewie, zdobyły brązowy medal podczas Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie, które odbyły się w Białymstoku – poinformował oficjalny portal Urzędu Gminy Kleszczewo. Warto dodać, że obie zawodniczki trenują na co dzień w sekcji badmintona miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 24 czerwca 2022
Opublikowano: 24 czerwca 2022
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
