Będzie wiadukt
Głos Wielkopolski, 18 kwietnia 2016
Będzie lepsze połączenie pomiędzy Plewiskami a Poznaniem. Ma być wiadukt i pociagi zamiast tramwajów. Władze miasta Poznania i powiatu poznańskiego prowadzą rozmowy w sprawie rozwiazań komunikacyjnych. Wiemy już w jakim kierunku maja pójść rozwiazania, jednak szczegóły bedziemy mogli podać dopiero, gdy osiagniemy bardziej konkretne uzgodnienia – zapowiada Jan Grabkowski, starosta poznański. To według niego może nastapić jescze w tym miesiącu. Od 25 kwietnia powinna ruszyć przebudowa części ulicy Grunwaldzkiej w Plewiskach.
Redaktor: Anna Jaworska
Opublikowano: 18 kwietnia 2016
Opublikowano: 18 kwietnia 2016
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów