Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Bieg Zamoyskiego

Około 700 zawodników wystartowało w kolejnej edycji Biegu Zamoyskiego, który jest jednocześnie mistrzostwami powiatu poznańskiego pracowników samorządowych. Bieg na dystansie 10 km wygrał Krzysztof Szymanowski, który pokonał tę trasę w czasie 31 minut.

Starterami byli Biała Dama, Zamoyski oraz burmistrz Miasta i Gminy Kórnik Jerzy Lechnerowski. W zawodach nie zabrakło oczywiście biegaczy ze Starostwa Powiatowego w Poznaniu. W naszej drużynie znaleźli się Joanna Chłysta, Karolina Mądrzak, Julia Paszkiewicz, Sylwester Zaremba oraz Maciej Pieczyński.

Julia Paszkiewicz w rywalizacji kobiet w kategorii mistrzostw powiatu poznańskiego pracowników samorządowych została sklasyfikowana na drugiej pozycji. Tuż za nią uplasowała się Karolina Mądrzak. Wśród panów – samorządowców drugi był Sylwester Zaremba.

O biegu można również przeczytać na stronie Pobiedzisk.

Opublikowano: 16 lipca 2017