Brąz w ostatnim starcie

zawodniczki juvenii puszczykowo

We Wrocławiu odbyły się halowe lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 18 oraz 20. Wzięli w nich udział reprezentanci MKS Juvenii Puszczykowo. Najlepiej z nich zaprezentowała się Julia Nobik, która w starszej kategorii wiekowej zdobyła brązowy medal w skoku w dal. Podopieczna trenera Jarosława Jagaciaka uzyskała wynik 5.75.

– Dla Julii był to ostatni występ w barwach MKS Juvenia Puszczykowo. Dziękujemy za wspólne wspaniałe lata, liczne sukcesy, rekordy i medale. Trzymamy też kciuki za rozwój dalszej sportowej kariery na polskich i międzynarodowych arenach – czytamy na stronie Juvenii.

Dobrze w stolicy Dolnego Śląska spisał się również Stanisław Bartkowiak, który w gronie 18-latków zajął wysokie, szóste miejsce w skoku w dal. Debiutujący na mistrzostwach zawodnik z Puszczykowa skoczył 6.48. Debiutantką na takiej imprezie była również Jagoda Grześkowiak, która zajęła dwunaste miejsce w skoku w dal. Wyżej, bo na dziewiątej lokacie sklasyfikowano w tej samej konkurencji Melanię Nelklę.

Opublikowano: 13 lutego 2024