Medale na mistrzostwach
W Kairze odbyły się mistrzostwa świata juniorów w kolarstwie torowym. Doskonale w tych zawodach spisali się reprezentanci UKS TFP Mróz Jedynki Kórnik, zdobywając dwa brązowe medale. Pierwszy z nich wywalczył Mateusz Przymusiński, zajmując trzecie miejsce w konkurencji sprintu drużynowego.
Na trzecim stopniu podium stanęła również Tamara Szalińska, która wraz z koleżankami z reprezentacji była trzecia w wyścigu drużynowym na dochodzenie. Ta sama zawodniczka była też czwarta w indywidualnym wyścigu na dochodzenie juniorek. Oprócz tej dwójki w Egipcie startowała jeszcze Joanna Błaszczak.
Kolarze z Kórnika na mistrzostwach świata w Egipcie (fot. Jedynka Facebook)
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 września 2021
Opublikowano: 5 września 2021
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów