Cały czas w czołówce

Dawid Wika-Czarnowski

Dawid Wika-Czarnowski z UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik bardzo dobrze zaprezentował się w silnie obsadzonym międzynarodowym wyścigu kolarskim Szlakami Jury. – Pierwszego dnia imprezy odbył się liczący 3,3 km prolog. Dawid zajął w nim świetne, czwarte miejsce tracąc do drugiego zawodnika zaledwie sekundę – opisuje klubowa strona

Następnego dnia rano kolarze ponownie zmierzyli się z czasem, ale tym razem na trasie liczącej 8,4 km. – I kolejny znakomity wynik zanotował Dawid, zajmując drugą pozycję. Po południu kolarze walczyli na trasie wyścigu wspólnego. Finisz odbył się z 30-osobowej grupki, w której nasz zawodnik wywalczył piątą lokatę – czytamy na stronie Jedynki.

Kolejny dzień okazał się równie dobry dla kolarza z Kórnika, który na kolejnym etapie ponownie zameldował się w czołówce, tym razem zajmując siódme miejsce. To wszystkie sprawiło, że w klasyfikacji generalnej całego wyścigu Szlakami Jury, Dawid Wika-Czarnowski zajął drugie miejsce.

Dawid Wika-CzarnowskiDawid Wika-Czarnowski  (fot. Jedynka Facebook)

Opublikowano: 18 maja 2021