Cenny wyjazdowy remis

huragan pobiedziska

Piłkarze Unii Swarzędz w 22. kolejce III-ligowych zmagań zremisowali na wyjeździe 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz. – To cenny punkt, bo wywalczony na terenie wyżej notowanego rywala. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości i została ukoronowana pięknym trafieniem Tymoteusza Klupsia. Bramkarz był bez szans. Zawisza zdołał wyrównać dopiero w 69. minucie po trafieniu Patryka Urbańskiego z rzutu karnego – relacjonuje klubowa strona Unii. Po tym spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Bekasa z dorobkiem 35 punktów zajmują ósme miejsce w tabeli. Następny mecz już 28 marca, u siebie z Vinetą Wolin. Komplet wyników, tabela i terminarz na stronie 90minut.pl

Zawisza Bydgoszcz – Unia Swarzędz 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Urbański (69, karny) – Tymoteusz Klupś (30).

W miniony weekend grała również IV liga wielkopolska. Hitem 20. kolejki było starcie w Pobiedziskach, gdzie Huragan pokonał 2:1 Nielbę Wągrowiec. Mecz był niezwykle emocjonujący, a zwłaszcza końcówka pierwszej połowy, kiedy to padły dwa gole. Nie brakowało też walki. – Arbiter pokazał łącznie jedenaście żółtych kartek i jedną czerwoną. To drugie zwycięstwo Huraganu nad tym rywalem. W rundzie jesiennej czerwono-czarni wygrali w Wągrowcu 1:0. Tym samym w starciach z Nielbą w tym sezonie ekipa z powiatu poznańskiego zainkasowała komplet sześciu punktów! – czytamy na klubowej stronie Huraganu.

Komplet punktów zapisali na swoim koncie również piłkarze Lipna Stęszew, którzy skromnie bo skromnie, ale pokonali Koronę Piaski. Wygrała też Kotwica. Zespół z Kórnika w starciu z Ostrovią decydującego gola strzelił przed końcowym gwizdkiem sędziego. W tabeli prym wiodą drużyny z powiatu. Prowadzi Lipno z trzema punktami przewagi nad Huraganem i Kotwicą. Nasze zespoły gonią Polonia Leszno i Nielba. Komplet wyników oraz tabela na stronach 90minut.pl oraz jardersport.pl

Huragan Pobiedziska – Nielba Wągrowiec 2:1 (2:1)
Bramki: Marcin Jędrzejczak (22), Bartosz Żołądkiewicz (45) – Rafał Leśniewski (45, karny).

Lipno Stęszew – Korona Piaski 1:0 (0:0)
Bramki: Witold Walkowiak (54).

Kotwica Kórnik – Ostrovia Ostrów 2:1 (1:1)
Bramki: Patryk Bordych (8), Filip Wełniak (87) – Mikołaj Marciniak (35, karny).

Victoria Września – Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:1 (0:0)
Bramki: Igor Sarnowski (65), Arkadiusz Wolniewicz (90) – Jakub Kwaśny (52, samobójcza).

huragan pobiedziskaRadość piłkarzy z Pobiedzisk (fot. Huragan Facebook)

Opublikowano: 25 marca 2024