Czas na mecze play-off

koszykarze tarnovii

Koszykarze Tarnovii Tarnowo Podgórne zakończyli rundę zasadniczą II-ligowych rozgrywek. W dwóch ostatnich meczach ekipa z powiatu poznańskiego musiała dwukrotnie uznać wyższość rywali. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w środku ubiegłego tygodnia, Tarnovia nie miała zbyt wiele do powiedzenia w starciu z liderem, czyli Enea Basket Poznań. – Zawiodła przede wszystkim skuteczność z dystansu – czytamy na stronie klubu

W weekend koszykarze z Tarnowa Podgórnego podejmowali Ogniwo Szczecin i ponownie zeszli z parkietu pokonani. – Tym samym zakończyliśmy sezon zasadniczy z bilansem 14-12 na szóstym miejscu w grupie. W I rundzie play-off zagramy z Notecią Inowrocław. Pierwszy mecz już w środę, o godz. 20.00 w naszej hali. Rewanż w weekend w Inowrocławiu. W tych starciach liczyć się już będzie każdy punkt i każda akcja – poinformowała strona Tarnovii.

Enea Basket Poznań – Tarnovia Tarnowo Podgórne 94:62
Tarnovia: Antczak 17, Sroczyński 16, Danderfer 12, Poznański 7, Pawlak 5, Urbaniak 3, Ngarambe 2 Krawiec 0, Mowlik 0, Pietrzak 0.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Ogniwo Sopot 73:78
Tarnovia: Sroczyński 28, Antczak 19, Pawlak 8, Urbaniak 7, Gubernat 4, Dolata 3, Poznański 2, Krawiec 1, Mowlik 1, Danderfer 0.

grafikagrafika

Opublikowano: 28 marca 2022