Sport

Cztery złote medale

W Kaliszu odbyły się Halowe Mistrzostwa Wielkopolski młodzików. Reprezentanci MKS Juvenii Puszczykowo wywalczyli w nich 11 medali: 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe, o trzy więcej niż w ubiegłym roku. Wśród  mistrzów były trzy dziewczyny i jeden chłopak.

Kolejne złoto z hali trafiło do rodziny Wesołowskich z Puszczykowa. Tym razem po najwyższe trofeum sięgnęła młodsza siostra Zyty – Kaja Wesołowska, która bardzo dobrze zaprezentowała się w biegu na 60 m przez płotki. Nie miała sobie równych- jako jedyna pokonała barierę 10 sekund uzyskując czas 9,69 sek.

Drugi złoty medal z rewelacyjnym wynikiem wywalczyła Aleksandra Styś osiągając na 600 m czas 1:47,96 sek. Jako jedyna młodziczka pokonała granicę 1:50 i to bardzo wyraźnie. Trzeci złoty medal wywalczyła młoda skoczkini w dal Roksana Jędraszak osiągając odległość 5,08m. Ostatni złoty medal dla naszych reprezentantów zdobył Bartosz Karasiński w finale biegu na 60 m, minimalnie wygrywając o 0,01 sekundy – 7,49 sek.

Opublikowano: 18 lutego 2016