Dobre wyniki łuczników

mistrzostwa w łucznictwie

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach odbyła się 28. edycja mistrzostw Wielkopolski w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 80 zawodników z całego kraju. W tym gronie bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci sekcji łuczniczej działającej przy pobiedziskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, prowadzonej przez trenera Mariusza Dietrich.

W kategorii dzieci mistrzynią została Antonina Majcherczak, a w kategorii młodzików najlepszy okazał się Wacław Dziwiec, który pod koniec ubiegłego roku zajął też 21. miejsce w halowych mistrzostwach Polski. Po medal, ze srebrnego kruszcu, sięgnęła również Maja Laskowska w gronie juniorek. W tej samej kategorii wiekowej tuż za podium uplasowały się jeszcze Weronika Woźniak oraz Monika Stolińska, zajmując odpowiednio piąte i szóste miejsce. Wśród seniorek bardzo dobry wynik uzyskała Magdalena Laskowska, która stanęła na trzecim stopniu podium.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska

Opublikowano: 5 marca 2021