Dobry start na trudnej trasie
Zuzanna Zaremba z MKS Juvenii Puszczykowo wywalczyła piąte miejsce na mistrzostwach Polski w biegach górskich, które odbyły się w Bielsku Białej. Zawodniczka z powiatu poznańskiego rywalizowała w kategorii do lat 16. – Wielkie brawa za waleczność na trudnej górzystej trasie. Gratulacje dla Zuzi i jej rodziców, którzy są jej najwierniejszymi kibicami- – czytamy na stronie Juvenii. Złoty medal zdobyła Lena Pajęcka z Wrocławia.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 11 kwietnia 2022
Opublikowano: 11 kwietnia 2022
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
