Drugi etap Złotej Żaby

uczniowie w szkole

2 marca w budynku swarzędzkiego I Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS odbył się drugi etap Konkursu „Złota Żaba”. Uczestnicy, uczniowie klas siódmych i ósmych, zakwalifikowani na podstawie etapu pierwszego przeprowadzonego w listopadzie, rozwiązywali zadania z wybranej przez siebie dziedziny: matematyki lub języka polskiego i literatury.

Zadania są już dostępne w konkursowym archiwum na stronie zlotazaba.pl Warto zajrzeć i spróbować swoich sił! W konkursie wzięli udział uczniowie w 161 szkołach województw wielkopolskiego i lubuskiego. 31. „Złotą Żabę” wspiera m.in. powiat poznański. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 20 kwietnia.

uczniowie w szkole

Opublikowano: 4 marca 2024