Plan zajęć podczas ferii zimowych 2020 w Czerwonaku

Kategoria: Dla dzieci

Data: 27 sty 2020 - 31 sty 2020

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"

Ferie zimowe- warsztaty z fotografii

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9:00 do 14:00 w GOK Sokół oraz filiach. Ich koszt to 150,00 zł za osobę. Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30. Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Do GOK Sokół zapraszamy w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty „Po Dwóch Stronach Obiektywu” – warsztaty z fotografii / video oraz auto prezentacji. Prowadzący: Hubert Grupiński – vloger, konferansjer, prezenter oraz Michał Sawiński: Fotograf operator. Przede wszystkim podczas naszych zajęć poznamy od podszewki magiczny świat fotografii!

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 27 stycznia 2020