Ferie zimowe- warsztaty “Zdolne Łapki, Zwinne główki”

Plan zajęć podczas ferii zimowych 2020 w Potaszach
Ferie zimowe- warsztaty "Zdolne Łapki, Zwinne główki"

Kategoria: Dla dzieci

Data: 27 sty 2020 - 31 sty 2020

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Klub Kogucik, Filia GOK "Sokół"

Ferie zimowe- warsztaty “Zdolne Łapki, Zwinne główki”

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9:00 do 14:00 w GOK Sokół oraz filiach. Ich koszt to 150,00 zł za osobę. Zapisy pod adresem sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30. Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Do Klubu Kogucik w Potaszach zapraszamy w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty Zdolne Łapki, Zwinne Główki. Prowadzący: Jakub Woźniak: Aktor, Animator, Muzyk, Instruktor sportowy oraz Ryszard Woźniak: Konstruktor, Artysta. Podczas cyklu zajęć dzieci przeniosą się do magicznego warsztatu wujka Ryska gdzie będą wykonywać własnoręcznie przeróżne prace techniczne z drewna oraz innych materiałów takie jak min. karmnik, procę, ramkę, szkatułkę itp.
W drugiej części zajęć dzieci nauczą się elementów autoprezentacji, wystąpień publicznych, aktorstwa a także poznają ciekawe gry i zabawy ruchowe.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 27 stycznia 2020