Mama Tata Teatr i ja: Psie serce – Teatr Krokodyl

Zaproszenie na spektakl "Psie serce" Teatru Krokodyl 15 marca godz. 12:30 w Domie Kultury w Tarnowie Podgórnym
Mama Tata Teatr i ja: Psie serce - Teatr Krokodyl

Kategoria: Dla dzieci

Data: 15 mar 2020

Czas: 12:30 - 14:00

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

Mama Tata Teatr i ja: Psie serce – Teatr Krokodyl

Kto dogoni psa?
Cykl pokazów spektakli dla najmłodszych widzów: „Mama, Tata, Teatr i ja” poruszał już różne tematy. Kogo zobaczymy na scenie Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w marcu?
Aktorzy grali różne historie i opowiadali historie na ciekawe tematy: a to pory roku, a to emocje, a to różne sprawy wielkie i małe, to czego się boimy, co nas smuci i cieszy, na scenie pojawiały się różne zwierzęta, małe i duże.
I w marcu znów zobaczymy zwierzątka na scenie DK Tarnowo Podgórne i to te, które lubimy chyba najbardziej – pieski! Co jeszcze ciekawsze, opowiadać o nich będzie znany u nas Teatr Krokodyl. O czym będzie sztuka?
Przypomnimy sobie, że: Pies to nie tylko cztery łapy, nos i ogon – to także uczucia i emocje.
Psie marzenia bywają różne, ale największą potrzebą piesków jest poczucie bezpieczeństwa, bliskości i miłości.
Zapraszamy na ten spektakl nasze najmłodsze dzieci, już od lat 3.
SB

Teatr Krokodyl „Psie serce”
15 marca 2020 (niedziela) godz. 12:30, DK Tarnowo Podgórne
Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 15 marca 2020