Pomysłodajnia

Data: 16 mar 2018

Czas: 17:30 - 20:30

Pomysłodajnia -warsztaty rękodzieła w Koziegłowach

Wiosna, ach to ty!!! Już słychać trele ptaków, już czuć rześkie, świeże powietrze i przypływ pozytywnej energii dlatego Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza w ramach Pomysłodajni na niezwykłe warsztaty dla sympatyków rękodzieła oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji, pragnących rozwijać swoje artystyczne pasje. W miłej i przyjaznej atmosferze będziemy się nastrajać świątecznie. W ramach warsztatów zrobimy kartki świąteczne i album w kształcie pudełka, a wykorzystamy do tego technikę Scrapbookingu. Dla niewtajemniczonych jest to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików itp.

Z warsztatów wychodzimy : naładowani mocą kolorów, z kartkami świątecznymi najpiękniejszymi na świecie i z głową pełną pomysłów do realizacji  w domu.

Termin: 16 marca

Cena: 50zł/osobę.  W cenie zapewniamy wszystkie materiały… a jest w czym wybierać!

Czas: 3 h; godz. 17:30- 20:30
Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

[Informacja GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak