Sonia Bohosiewicz monodram

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

„Chodź ze mną do łóżka” – monodram Soni Bohosiewicz

„Chodź ze mną do łóżka” to doskonały monodram Soni Bohosiewicz, która z błyskotliwą inteligencją opowiada o przeszłości swojej bohaterki i trudnej rzeczywistości, w której przyszło jej żyć. Jest to przejmująca, ciepła, wzruszająca, ale i bardzo zabawna sztuka, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wyszukanego widza.

Spektakl przez ponad dwa sezony gościł na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy.

Rola za występ w monodramie przyniosła Soni Bohosiewicz Różę Gali 2014 w kategorii „Teatr”.

Oto jak recenzenci piszą o spektaklu: „Tym monodramem aktorka wraca na deski po kilkuletniej przerwie. I trzeba uznać jej powrót za udany także za sprawą znakomitej reżyserii Adama Sajnuka. Gdy Bohosiewicz pojawia się na scenie Teatru Polonia (…), wkrótce staje się jasne, że zabierze widzów w podróż, której się nie spodziewali: słodycz pastelowych kwiatków na tapecie ścian jej pokoiku przewrotnie kontrastuje bowiem z tematem ukrytym pod figlarnym tytułem (…). Słodko-gorzka konwencja zmienia się w zależności od tego, z kim akurat bohaterka rozmawia, a właściwie rozgrywa w myślach potencjalną rozmowę w pustym szpitalnym.

Na spektakl zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Sokół 13 kwietnia na godzinię19:00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 50,00 zł można kupować w CKiR w Koziegłowach, GOK Sokół w Czerwonaku oraz na bilety24.pl

[GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak