MenuMenu główne
Powiat PoznańskiWernisaż “Ulotne chwile”

Event kalendarz
Wernisaż "Ulotne chwile"

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 19 cze 2024

Czas: Całodniowe

Miejsce: Galeria w Rotudzie

Wernisaż “Ulotne chwile”

Na pozór rzeczywisty, prywatny i wrażliwy. Dla Waszych oczu.

Jak zdradza nam instruktor Damian Nowicki; „Fotografowie przedstawiali świat na pozór rzeczywisty, zindywidualizowany przez zakres swoich doświadczeń, emocji, sposobu myślenia”. Podzielą się nim z Tobą już 19 czerwca podczas wernisażu wystawy „Ulotne chwile”. Zaczną o 18, zaplanowali atrakcję-niespodziankę.

Portret? Czerń i biel, może perspektywa, woda, czy decydujący moment? Z czego składają się „Ulotne chwile” Koła Fotograficznego? Z wyzwań fotograficznych, którym jego uczestnicy i uczestniczki stawiali czoła od września 2023 aż do maja br. Damian Nowicki przyznaje: „nierzadko przekraczaliśmy granice, wcześniej dla nas nieznane”. Zwraca równocześnie uwagę na mnogość możliwych pomysłów, interpretacji tych samych tematów, zindywidualizowanych za sprawą własnej wrażliwości, czy doświadczeń. To właśnie pokazać ma wystawa: wrażliwość, indywidualną percepcję i wizje. Elementy otaczającej Cię codzienności, na które mogł_ś nie zwracać wcześniej uwagi.

Wśród zespołu znajdują się ci doświadczeni, których zdjęcia pamiętać możesz z ubiegłorocznej wystawy oraz debiutanci. Wspólnie wybrali oni najlepsze kadry, obmyślili również pewną atrakcje-niespodziankę dla oglądających wystawę w dniu wernisażu.

Może coś cię wzruszy, wprowadzi w zamyślenie, a może rozbawi? Przyjdź i przekonaj się!

MK

Ulotne chwile – wystawa prac uczestników Koła Fotograficznego 19.06-31.08, Galeria w Rotundzie, DK w Tarnowie Podgórnym. Wernisaż 19.06 o g. 18. Wstęp wolny

Informacja: Organizator.

 

 

 

 

Wczytuję mapę...

Lista wydarzeń z kategorii

Redaktor: Kinga Cenkier
Opublikowano: 19 czerwca 2024