MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Wernisaż wystawy “Gdzie Ziemia spotyka niebo”

zaproszenie na wernisaż wysawy zdjęć Bartłomieja Zborowskiego 6 grudnia 2019 godz. 18
Wernisaż wystawy "Gdzie Ziemia spotyka niebo"

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 06 Gru 2019 - 06 Lut 2020

Czas: 17:00 - 21:00

Miejsce: Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Leśnej "Dziewicza Góra"

Wernisaż wystawy “Gdzie Ziemia spotyka niebo” Spotkanie autorskie

W mikołajkowy wieczór otoczą nas ośnieżone, himalajskie szczyty! W Ośrodku pod Dziewiczą Górą odbędzie się wernisaż wystawy Bartłomieja Zborowskiego „Gdzie Ziemia spotyka niebo”. Autor zaprezentuje fotografie wykonane podczas wyprawy w Himalaje, która była dla niego nie tylko wielkim wyzwaniem, ale także spełnieniem marzeń. Wernisaż będzie także okazją do spotkania z jednym z najbardziej uznanych fotoreporterów sportowych, który m. in. od 2000 roku fotografuje igrzyska olimpijskie.
Krótka prezentacja biograficzna o autorze i gościu spotkania wraz z Jego zdjęciem umieszczona została w poście w wydarzeniu.

Dodatkowo podczas wernisażu zabrzmi oryginalna muzyka Tybetu, a Bartłomiej Zborowski przedstawi multimedialną prezentację i podzieli się swoimi wspomnieniami z pobytu w Himalajach oraz na innych wydarzeniach sportowych najwyższej rangi. Zdradzi także ciekawe kulisy pracy fotoreportera.

Wystawę w Salonie FOTONATURA będzie można podziwiać od 6 grudnia do 6 lutego w godzinach otwarcia Ośrodka Dziewicza Góra.

Wczytuję mapę...

Lista wydarzeń z kategorii

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 6 grudnia 2019