Afisz Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Czas: 13:30 - 16:30

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie

XVIII Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Gminne Centrum Informacji w Mosinie we współpracy z Zespołem Szkół w Krośnie serdecznie zaprasza do udziału w osiemnastej edycji Targów Edukacji i Pracy w Mosinie.

XVIII Targi Edukacji i Pracy odbędą się  w dniu 6 marca 2024 r. w godzinach od 13.30-16.30 na hali sportowo – widowiskowej  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie, przy ulicy Krasickiego 16, który jest partnerem wydarzenia.

W tym roku gościć będziemy ponad 30 wystawców, w tym szkoły ponadpodstawowe (zespoły szkół i licea z Poznania, Mosiny, Kościana, Lubonia, Puszczykowa, Grzybna), przedstawicieli rynku pracy, pracodawców oraz organizacji działających na terenie gminy w sektorze związanym z edukacją i pracą, czy z nami współpracujących.

Podczas Targów uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z ternu Gminy Mosina, ich rodzice/opiekunowie, a także osoby poszukujące pracy będą mogły uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia/zawodu poprzez możliwość indywidualnych rozmów z wystawcami czy konsultacji z doradcami zawodowymi. Wśród wystawców będą także  przedstawiciele firm/instytucji oferujący praktyki zawodowe, staże czy oferty pracy.

Uczniowie podczas „Pogadanek o zawodach” na kanapach,  zostaną zapoznani  przez naszych gości z pracą m.in. dietetyka, kosmetyczki, trenera personalnego, fotografa, managera eventów czy terapeuty zajęciowego/opiekuna medycznego, którzy opowiedzą, jak wygląda praca w tych zawodach na co dzień.

Dla odwiedzających  Targi,  przed halą OSIR będą trzy jednostki straży pożarnej, które będą prezentowały pracę służb mundurowych, sprzęt oraz wozy strażackie.

Na uczestników Targów czekają także liczne pokazy na scenie oraz konkurs z nagrodami.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Targów przez cały czas ich trwania.

Informacja: Organizator

Afisz Targi Edukacji i Pracy w Mosinie