Festiwal i targi na MTP

grafika

W dniach 16-17 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Festiwal Klocków. To trzecia edycja tej imprezy. Na ekspozycji nie zabraknie fantastycznych makiet z klocków LEGO. Będzie też otwarta strefa budowania. Ale to nie koniec atrakcji! W wydarzeniu udział wezmą goście specjalni – finaliści programu LEGO Masters oraz znani youtuberzy – fani klocków. Gwiazdy festiwalu będą obecne przez dwa dni trwania wydarzenia. Pojawią się na scenie głównej, gdzie opowiedzą o swojej pasji oraz w strefie budowania, gdzie będzie można razem z nimi tworzyć konstrukcje z klocków.

W tym samym czasie na terenie MTP zaplanowano również Targi Mieszkań i Domów. Wydarzenie odbywa się dwa razy do roku, podczas wiosennej i jesiennej edycji. – Jest ono organizowane dla osób, które poszukują nieruchomości – na potrzeby własne lub inwestycyjnie. Dlatego w jednym miejscu skupiamy lokalnych deweloperów, firmy budowlane, przedstawicieli polskich i zagranicznych pośredników nieruchomości, architektów, firmy z branży wykończeniowej, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych. Jeśli szukasz swojego wymarzonego M nie możesz przegapić Targów Mieszkań i Domów – zapewniają organizatorzy.

grafika grafika

Opublikowano: 12 marca 2024