MMA w Murowanej Goślinie

W Murowanej Goślinie odbędzie się Gala MMA Slugfest. Imprezę zaplanowano na 6 czerwca w hali przy ul. Mściszewskiej.

– Z prośbą o organizowanie tego typu imprez zwracali się do nas młodzi mieszkańcy. Powinniśmy dać szansę promowania różnych dyscyplin – mówił podczas konferencji burmistrz Dariusz Urbański, który osobiście ufundował stypendium sportowe dla goślińskiego zawodnika tej dyscypliny – Mateusza Maciejewskiego.

Oprócz Mateusza w walkach weźmie udział także dwóch innych miejscowych zawodników, którzy wezmą udział w walkach amatorskich: Dawid Szulci Krzysztof Mendlewski. W sumie podczas gali odbędzie się 10 pojedynków: 5 amatorskich i 5 profesjonalnych. Ciekawostką jest fakt, że wystąpią także panie. W walce wieczoru spotkają się Dawid Pasternak i Damian Szmigielski.

Slugfest to profesjonalne gale MMA organizowane w mniejszych miejscowościach. Impreza w Murowanej Goślinie będzie czwartą z cyklu. Wcześniejsze odbyły się w Witkowie, Trzemesznie i Wrześni. Gala w Murowanej Goślinie zostanie poprzedzona oficjalnym ważeniem zawodników, które odbędzie się w piątek, 5 czerwca o godz. 18.00 w hotelu Jaśmin w Owińskach.

plakat org

Opublikowano: 15 maja 2015