Gimnazjaliści wiosłowali w hotelu
Głos Wielkopolski, 4 grudnia 2014
W poznańskim hotelu Sheraton odbył się finał mistrzostw gmin Powiatu Poznańskiego na ergometrze wioślarskim dla uczniów pierwszych i drugich klas gimnazjum.
W zawodach wystartowali najlepsi uczniowie z wcześniejszych imprez, które odbyły się w Dopiewie, Swarzędzu, Suchym Lesie i Czerwonaku. W rywalizacji chłopców najlepszy okazał się Przemysław Wanat ze Swarzędza, a wśród dziewczyn triumfowała Kamila Maciąg z Dopiewa. – Liczymy, że niektórzy z uczestników tego finału zajmą się wioślarstwem na poważnie – mówił po zawodach Aleksander Daniel, prezes Wielkopolskiego Związku Towarzystw Wioślarskich.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 5 grudnia 2014
Opublikowano: 5 grudnia 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów