Gonili do ostatniej minuty

wynik meczu grafika

Koszykarze II-ligowej Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne, mimo ambitnej postawy na parkiecie, przegrali 76:83 wyjazdowe spotkania z wyżej notowanym Basket Club Swiss Krono Żary. – Do ostatniej minuty goniliśmy gospodarzy, ale przewaga, jaką zbudowali przez trzy kwarty była zbyt wysoka. Mieliśmy też bardzo słaby okres gry w trzeciej kwarcie, w której mnożyły się nasze straty i zdobyliśmy tylko sześć punktów – opisuje klubowa strona

Koszykarze Tarnovii kolejny mecz zagrają w najbliższą sobotę o godz. 16.00, a ich rywalem będzie Enea Basket Junior Poznań. I to spotkanie będzie miało spory ciężar gatunkowy. – Jeśli chcemy przypieczętować nasz udział w fazie play-off, a jednocześnie chcemy mieć szansę na wyższą pozycję niż ósmą na koniec rundy zasadniczej to musimy wygrać – czytamy na klubowej stronie.

BC Swiss Krono Żary – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 83:76
Tarnovia: Kupczyński 21, Sroczyński 16, Gubernat 10, Antczak 10, Taisner 9, Krawiec 4, Pawełczyk 4, Pawlak 2, Mowlik 0, Robak 0.

Opublikowano: 15 marca 2021