Graj i poznaj gminę Pobiedziska

grafika

Baw się, zdobywaj wiedzę i nagrody w konkursie Grywalizacja ”Zielono-Niebieskie Pobiedziska”. Gmina Pobiedziska znana jest jako kraina lasów i jezior, obszar o szczególnych walorach turystycznych. Dzieje Ziemi Pobiedziskiej pełne są fascynujących wątków. Związani są z nią: Antoni Palluth – współtwórca repliki Enigmy, prof. Józef Kostrzewski – twórca polskiej archeologii i Uniwersytetu Poznańskiego, Maksymilian Jackowski – twórca Kółek Rolniczych. Chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w konkursie.

Grywalizacja to metoda coraz popularniejsza na świecie. Wykorzystywana jest w edukacji, promocji kampanii społecznych. Stosowana jest też w biznesie. Gmina Pobiedziska sięgnęła po to rozwiązanie jako jedna z pierwszych w Polsce. Uczestnicząc w konkursie poznasz region położony między Poznaniem a Gnieznem. Punkty zdobywa się miedzy innymi za przeczytanie informacji przesłanych uczestnikowi i za odpowiedzi na pytania. 32 nagrody czekają. Są wśród nich dwie karty podarunkowe na zakup rowerów. Organizatorem konkursu jest Gmina Pobiedziska. Więcej na jego temat można się dowiedzieć z filmu lub też prezentacji.

grafika grafika grafika grafika grafika grafika

Opublikowano: 5 marca 2024