Środki finansowe z budżetu państwa

mapa powiatu poznańskiego z podziałem na 17 gmin

<< sie 2022 >>
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.

Gwiazdy zagrają w Zalasewie

siatkarski memoriał gołasia w zalasewie

Poznaliśmy wszystkich uczestników XVII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w dniach 24-25 września odbędzie się w Zalasewie. – Pamięć o wybitnym reprezentancie Polski uczczą w tym roku zespoły z Niemiec, Ukrainy i oczywiście Polski – poinformowała strona Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu. O jakie zespoły chodzi konkretnie? W przypadku ekip z naszego kraju będą to dwukrotni triumfatorzy Ligi Mistrzów, czyli Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz brązowi medaliści PlusLigi, a więc Aluron CMC Warta Zawiercie.

Stawkę uzupełnią zdobywca Pucharu Ukrainy i wicemistrz tego kraju, który od najbliższego sezonu występować będzie na parkietach PlusLigi – Barkom Każany Lwów, a także 12-krotny mistrz Niemiec i ćwierćfinalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów – Berlin Recycling Volleys. Tradycyjnie wraz z ogłoszeniem wszystkich uczestników imprezy, organizatorzy udostępnili możliwość zakupienia biletów. Są one dostępne w serwisie Ticketos.pl Tak jak we wcześniejszych latach, memoriałowe zmagania poprzedzą warsztaty siatkarskie dla młodzieży wsparte finansowo przez powiat poznański.

siatkarski memoriał gołasia w zalasewie

Opublikowano: 3 sierpnia 2022