Huragan coraz mocniejszy

piłkarze z pobiedzisk

Minione tygodnie nie są udane dla piłkarzy III-ligowej Unii Swarzędz. Podopieczni trenera Tomasza Bekasa złą passę chcieli przerwać w Czarnkowie, ale ulegli tam miejscowej Noteci 1:3. Pierwsza połowa spotkania tego nie zapowiadała, bo to goście schodzili do szatni mając jednobramkową zaliczkę. Niestety, po zmianie stron strzelali już tylko miejscowi. Po tej porażce Unia zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. W następnej, 11 kolejce, zespół ze Swarzędza podejmować będzie przedostatnią w tabeli ekipę z Luzina. Jest więc szansa na tak długo wyczekiwane zwycięstwo. Mecz zaplanowano na sobotę, 7 października o godz. 13.00. Komplet wyników, tabela i terminarz na stronie 90minut.pl

Noteć Czarnków – Unia Swarzędz 3:1 (0:1)
Bramki: Szymon Piekarski (54), Wiktor Kacprzak (83), Wiktor Kacprzak (93 karny), — Dominik Chromiński (39),

Grała też piłkarska IV liga. W grupie wielkopolskiej nadal jedynym niepokonanym zespołem pozostaje Huragan Pobiedziska, który w 10. kolejce wygrał na własnym boisku 2:1 z Wiarą Lecha. Co warte podkreślenia, to spotkanie oglądał komplet widzów na trybunach. Po tym zwycięstwie Huragan ma już pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Lipnem Stęszew. Kolejna ekipa z powiatu poznańskiego tym razem wysoko, bo 4:0 ograła Obrę Kościan. Strzelanie w Stęszewie rozpoczęło się jednak dopiero po przerwie. Pozostałe nasze ekipy, czyli Kotwica Kórnik i Tarnovia, w tej serii spotkań zremisowały. Komplet wyników i tabela na stronie 90minut.pl oraz jardersport.pl

Huragan Pobiedziska – Wiara Lecha Poznań 2:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Neumann (70), Wojciech Kłakulak (72) – Marcin Daniel (46).

Lipno Stęszew – Obra Kościan 4:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Dylewski (50), Krzysztof Kulczak (59), Jakub Budzyń (79), Mateusz Molewski (89),

Polonia Leszno – Kotwica Kórnik 2:2 (1:0)
Bramnki: Damian Nowak II (9), Michał Skrzypczak (60) – Ernest Korek (70), Maurycy Niemczyk (75).

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Polonia Chodzież 0:0

piłkarze z pobiedziskPiłkarze z Pobiedzisk odnieśli kolejne zwycięstwo (fot. Huragan Facebook)

Opublikowano: 1 października 2023