Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

OKO 2015 (II wyniki)

Rozstrzygnięto II otwarty konkurs ofert w roku 2015 w zakresie kultury i sztuki, kultury fizycznej i turystyki, edukacji, ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami II otwartego konkursu ofert  na realizację zadań publicznych w roku 2015 w zakresie kultury i sztuki, kultury fizycznej i turystyki, edukacji, ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej.

Załączamy również formularze dokumentów do sporządzenia umowy. Zaktualizowany kosztorys należy wypełnić w przypadku, gdy przyznana dotacja jest niższa od wnioskowanej. Aktualizacja harmonogramu jest niezbędna w przypadku zmiany terminu lub poszczególnych działań w zakresie realizowanego zadania.

Wszystkie dokumenty dostępne są w Wydziale Promocji i Aktywności Społecznej oraz na stronie www.powiat.poznan.pl oraz www.bip.powiat.poznan.pl

KULTURA I SZTUKA

KULTURA FIZYCZNA