II Otwarty Konkurs Ofert 2023 – ogłoszenie

Ogłoszono otwarty konkurs ofert do realizacji w roku 2023 w obszarach:

Ratownictwo i ochrona ludności

Oferty można składać osobiście w godzinach pracy kancelarii lub drogą pocztową w terminie od 7 czerwca do dnia 30 czerwca 2023 roku (decyduje data wpływu do urzędu) w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60 – 509 Poznań.

Konkurs obejmuje oferty realizacji zadania na powierzenie w okresie od 1 sierpnia do 10 grudnia 2023 roku

Prosimy o rozważne zapoznanie się z treścią ogłoszenia: wzorem oferty, wzorem sprawozdania oraz projektem umowy. W szczególności prosimy zwrócić uwagę na warunki formalne, które musi spełnić oferta oraz terminem realizacji zadań.

Organizacje, które nie brały dotąd udziału w Otwartych Konkursach Ofert ogłaszanych przez Zarząd Powiatu w Poznaniu proszone są o zaznaczenie tej informacji w części VI oferty – Inne informacje.

14 lipca 2023 – ogłoszenie wyników II OKO na stronie www.powiat.poznan.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej powiatu poznańskiego oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 18.

Redaktor: Anna Skalska
Opublikowano: 7 czerwca 2023