Integracja na zamku
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie rozpoczął projekt pod nazwą „Barista”, w ramach którego uczniowie z technikum hotelarskiego wyjechali do Niemiec, gdzie w zamku w Trebnitz spotkali się ze swoimi rówieśnikami zza zachodniej granicy. – Nasza podróż, pomimo kilku przesiadek, minęła w bardzo miłej atmosferze. Pobyt w zamku rozpoczęliśmy od pysznego obiadu, po którym koordynatorka Kasia oprowadziła nas po obiekcie i jego zakamarkach. Następnie rozpoczęliśmy zajęcia integracyjne. W ramach projektu odbędą się trzy bloki warsztatowe, dlatego młodzież została podzielona na trzy grupy polsko – niemieckie. Nie brakowało też wspólnych rozmów – czytamy na stronie placówki prowadzonej przez powiat poznański.
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 20 maja 2025
Opublikowano: 20 maja 2025
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów




