Integracyjny turniej tenisowy

Na kortach Centrum Tenisowego Sobota odbył się integracyjny turniej tenisowy na wózkach „Powiat Poznański 2018”. Zawody osób niepełnosprawnych zaliczano do klasyfikacji Polskiego Związku Tenisowego kategorii A. W imprezie udział wzięło czternastu zawodników reprezentujących osiem klubów. Zwycięzcą turnieju, po raz trzeci z rzędu, został Adam Kinowski. W meczu finałowym reprezentant IKS Spartakus Koźmin Wielkopolski po 1,5 godzinnej grze pokonał Pawła Miętrkiewicza z Klubu Tenisowego Żary 6-1, 6-3. Turniej pocieszenia wygrał Lech Jabłoński z Warty Poznań pokonując w finale Kamila Bukryma ze Stowarzyszenia Integracyjny Klub Tenisa Płock. Turniej był współfinansowany ze środków powiatu poznańskiego.

Opublikowano: 24 września 2018