Jedenaście gmin ma już liderów
Głos Wielkopolski, 18 listopada 2014
W gminach Tarnowo Podgórne, Buk, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las, Kórnik, Kleszczewo, Puszczykowo i Stęszew ponownie wybrano dotychczasowych liderów lokalnych samorządów. Nowego burmistrza ma za to Luboń – wygrała tam Małgorzata Macharska, zmiana na stanowisku również w Dopiewie – nowym wójtem został Adrian Napierała. W drugiej turze wyborów (30 listopada) zmierzą się kandydaci z gmin Murowana Goślina, Swarzędz, Mosina, Kostrzyn, Czerwonak oraz Pobiedziska.
Opracowała: Klementyna Witczak
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 18 listopada 2014
Opublikowano: 18 listopada 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów