Jest zwycięstwo, są play-off

Plakat zapraszający na mecz 2 ligi koszykówki na 29 lutego

Koszykarze Tarnovii Basket Tarnowo Podgórne wygrali 80:60 z KKS Tarnowskie Góry, notując tym samym jedenaste  zwycięstwo w II-ligowych rozgrywkach i jednocześnie pieczętując swój awans do fazy play-off. – Będzie to pierwszy udział Tarnovii Basket w tej fazie rozgrywek w 4-letniej historii występów na tym poziomie rozgrywek – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego.

Koszykarze z Tarnowa Podgórnego w tym momencie zajmują szóste miejsce w tabeli. – Ale nadal walczymy o jak najlepszą lokatę po sezonie zasadniczym. Najwyższe miejsce jakie możemy zająć, to czwarte, najniższe – siódme. Już w przyszłym tygodniu gramy zresztą dwa kolejne, ważne mecze. W czwartek, o godz. 19.00 z BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski II, a w sobotę, o godz. 16.00 z KS Hes BasketBall Wrocław. Oba mecze odbędą się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne. Bądźcie z nami – zachęca kibiców klubowa strona.

Tarnovia Basket – KKS Tarnowskie Góry 80:60 (22:23, 15:14, 21:19, 22:4)
Tarnovia: Gubernat 13 (1), Mowlik 13 (1), M. Sroczyński 11 (1), Taisner 9 (1), Antczak 8, S. Sroczyński 7, Danderfer 6 (2), Burdacki 5 (1), Pawełczyk 4, Janowski 4, Kozłowski 0, Pawlak 0.

Opublikowano: 1 marca 2020