Jeździmy z klasą
Głos Wielkopolski, 22 maja 2014
Głos Wielkopolski przypomina o akcji „Jeździmy z klasą”, której patronuje m.in. Powiat Poznański. To inicjatywa, która zachęca do życzliwości na drodze i bezpiecznej jazdy. Akcja rozpocznie się 24 maja piknikiem i Rowerową Masą Krytyczna, gdyż w tym roku tematem przewodnim będą rowerzyści w mieście.
Opracowała: Klementyna Witczak
Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 22 maja 2014
Opublikowano: 22 maja 2014
czerwiec 2026
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
8
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
15
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
22
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów
29
+
12:00 AM - Ptasie warsztaty dla seniorów