Juniorki grają dalej

juniorki bukowsko-dopiewskiego kpr

W Buku odbył się turniej 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowały się szczypiornistki Bukowsko-Dopiewskiego KPR. Ekipa z powiatu poznańskiego w pierwszym swoim meczu pokonała 37:30 MKS MOS Śląsk Wrocław, następnie uległa 25:27 Agrykoli Warszawa, by ostatniego dnia turnieju ograć 41:25 MTS Giżycko.

Z takimi wynikami młode zawodniczki Bukowsko-Dopiewskiego KPR zajęły drugie miejsce w grupie, i wraz z drużyną z Warszawy, zapewniły sobie awans do 1/8 finału mistrzostw kraju. Jak to zwykle podczas tego typu imprez wybrano najlepsze zawodniczki poszczególnych ekip. W przypadku zespołu z powiatu poznańskiego wyróżnienie to otrzymała Maja Wolna.