Juniorki Swarka ze złotem

swarek swarzędz

Juniorki UKS SP5 Swarka Swarzędz zdobyły mistrzostwo Polski w hokeju na trawie w swojej kategorii wiekowej. Tym samym dziewczyny powtórzyły swój sukces sprzed roku oraz z rozgrywek halowych, w których także były najlepsze. – Drugi raz z rzędu nasza drużyna sięga po tytuł Mistrza Polski juniorek w hokeju na trawie. Tym cenniejszy że zdobyty po latach ciężkiej pracy! Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień wspierają nas w drodze po najwyższe cele – czytamy na stronie klubu.

Turniej finałowy odbył się na boisku poznańskiego AWF. W półfinale młode swarzędzanki bez najmniejszych problemów pokonały 7:1 LOMS Poznań, a w finale ograły 3:0 KS Hokej Start Brzeziny. Brązowy medal zdobyły zawodniczki AZS Politechniki Poznańskiej, które pokonały 2:0 LOMS Poznań.