Komunikat RSO

Komunikat REGIONALNEGO SYSTEMU OSTRZEGANIA dla mieszkańców Murowanej Gośliny, Rakowni, Mściszewa, Raduszyna, Przebędowa, Złotoryjska, Bolechowa, Bolechówka, Owińsk, Bolechowa-Osiedle, miejscowości Potasze, a także Promnic oraz Biedruska (gminy Murowana Goślina, Czerwonak, Suchy Las)

DATA i GODZINA komunikatu: 2018-01-27, godz. 10:14:33

Wszyscy użytkownicy sieci gazowej, KTÓRZY JESZCZE NIE SĄ ZASILANI W GAZ na terenie miasta i gminy Murowana Goślina (a także miejscowości Potasze, Biedrusko) proszeni są o zamknięcie zaworów gazowych. Absolutnie nie wolno obecnie korzystać z jakichkolwiek urządzeń funkcjonujących z użyciem gazu. Na posesjach, które zostały opuszczone przez mieszkańców po wybuchu, zawory zostaną zabezpieczone i zamknięte przez pracowników spółki gazowniczej. Ponowne otwarcie zaworów będzie możliwe wyłącznie po kontrolach i odpowietrzeniu instalacji przeprowadzonej przez pracowników z uprawnieniami. Gaz-System dostarczy na miejsce cysterny ze skroplonym gazem LNG, który zostanie wprowadzony do sieci tak, by jeszcze dziś wieczorem była możliwość wznowienia dostaw gazu do odbiorców. Dotyczy to odbiorców z Murowanej Gośliny, Rakowni, Mściszewa, Raduszyna, Przebędowa, Złotoryjska, Bolechowa, Bolechówka, Owińsk, Bolechowa-Osiedle, miejscowości Potasze, a także Promnic oraz Biedruska. Służby gazownicze pracują nad jak najszybszym usunięciem skutków awarii.

Aktualne komunikaty będą publikowane na stronie internetowej REGIONALNEGO SYSTEMU OSTRZEGANIA

Komunikaty przekazywane przez Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

LISTA NAJPILNIEJSZYCH POTRZEB DLA TRZECH RODZIN, KTÓRE W WYBUCHU GAZU STRACIŁY DOBYTEK

————————————————————————————————————–

DATA i GODZINA komunikatu: 2018-01-26 12:35:25

Wszyscy użytkownicy sieci gazowej na terenie miasta i gminy Murowana Goślina (a także miejscowości Potasze, Biedrusko) proszeni są o zamknięcie zaworów gazowych. Absolutnie nie wolno obecnie korzystać z jakichkolwiek urządzeń funkcjonujących z użyciem gazu. Na posesjach, które zostały opuszczone przez mieszkańców po wybuchu, zawory zostaną zabezpieczone i zamknięte przez pracowników spółki gazowniczej. Ponowne otwarcie zaworów będzie możliwe wyłącznie po kontrolach i odpowietrzeniu instalacji przeprowadzonej przez pracowników z uprawnieniami. Gaz-System dostarczy na miejsce cysterny ze skroplonym gazem LNG, który zostanie wprowadzony do sieci tak, by jeszcze dziś wieczorem (piątek, 26 stycznia 2018) była możliwość wznowienia dostaw gazu do odbiorców. Dotyczy to odbiorców z Murowanej Gośliny, Rakowni, Mściszewa, Raduszyna, Przebędowa, Złotoryjska, Bolechowa, Bolechówka, Owińsk, Bolechowa-Osiedle, miejscowości Potasze, a także Promnic oraz Biedruska. Służby gazownicze pracują nad jak najszybszym usunięciem skutków awarii.

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 26 stycznia 2018