Koncertowa gra Unii

piłkarze unii swarzędz

Piłkarze III-ligowej Unii Swarzędz po znakomitym meczu i świetnej grze pokonali na własnym boisku 4:0 wyżej notowaną Vinetę Wolin. – W tym spotkaniu wszystko szło po myśli podopiecznych trenera Tomasza Bekasa, a gra układała się wręcz koncertowo. Mieliśmy wyjątkowej urody bramki, doskonałe porozumienie między piłkarzami na boisku oraz wspaniałą atmosferę na trybunach – czytamy na klubowej stronie. Gospodarze losy tego meczu rozstrzygnęli praktycznie już po 25 minutach gry, kiedy to po raz trzeci pokonali bramkarza rywali. Po tej wygranej Unia zajmuje szóste miejsce w tabeli. Kolejny mecz swarzędzanie rozegrają 7 kwietnia w Środzie Wielkopolskiej. Aktualna tabela, wyniki i terminarz na stronie 90minut.pl

Unia Swarzędz – Vineta Wolin 4:0 (3:0)
Bramki: Dominik Chromiński (12), Mateusz Maluśki (16), Krzysztof Biegański (25), Eryk Marcinkowski (67).

piłkarze unii swarzędzfot. Unia Swarzędz

W świąteczny weekend 21. kolejkę spotkań rozegrała wielkopolska IV liga. Lider, Lipno Stęszew zgubiło punkty w Chodzieży, remisując tam 2:2 z miejscową Polonią. Tę małą wpadkę wykorzystały inne zespoły z powiatu poznańskiego. Huragan Pobiedziska w derbach regionu ograł 2:1 Tarnovię Tarnowo Podgórne, a Kotwica Kórnik robiła na wyjeździe Wiarę Lecha 5:2. Po tych meczach Lipno ma już tylko punkt przewagi nad Huraganem i Kotwicą. Walka o awans robi się więc niezmiernie ciekawa… Komplet wyników i tabela na stronach 90minut.pl oraz jardersport.pl

Polonia Chodzież – Lipno Stęszew 2:2 (0:1)
Bramki: Correa De Almeida Wanderson (54, karny), Oliwier Dobosz (81) – Mateusz Molewski (18), Dominik Domagalski (90).

Huragan Pobiedziska – Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Kłakulak (40), Aleks Silski (90) – Paweł Bednarski (84).

Wiara Lecha Poznań – Kotwica Kórnik 2:5 (1:3)
Bramki: Mikołaj Hudziak (4), Jakub Kieliszewski (82) – Tomasz Ceglewski (20), Abel Abomsa (25), Tomasz Ceglewski (29), Filip Wełniak (89), Filip Wełniak (92).

Opublikowano: 2 kwietnia 2024