MenuMenu główne
Powiat PoznańskiZapowiedzi

Konkurs #KładkaŁączy

Plakat konkursu rowerowego

Gmina Czerwonak zaprasza do udziału w konkursie polegającym na wykonaniu krótkiego filmu promocyjnego dla kładki pieszo-rowerowej w Owińskach i atrakcji turystycznych gmin Czerwonak i Suchy Las oraz miasta Poznania. Organizatorem konkursu jest gmina Czerwonak, a współorganizatorami miasto Poznań, gmina Suchy Las, Powiat Poznański i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, pełnoletnich oraz do osób niepełnoletnich, które najpóźniej w dniu zgłoszenia do konkursu ukończyły 13 rok życia. Żeby wziąć udział w konkursie należy zamieścić na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram film, który:

1) promuje turystykę rowerową i pokazane są w nim :
– kładka pieszo-rowerowa w Owińskach
– 1 atrakcja z gminy Czerwonak,
– 1 atrakcja z gminy Suchy Las,
– 1 atrakcja z miasta Poznania.
Pomocna przy wyborze atrakcji jest lista atrakcji będąca załącznikiem do Regulaminu Konkursu, ale można też w filmie pokazać inne atrakcje z gmin Czerwonak, Suchy Las i Poznania.

2) jest w formacie 1080×1920 (9:16), pion,

3) trwa max. 45 sek.

Dodatkowo w rolce z filmem, w części opisowej należy koniecznie:

1) użyć #KładkaŁączy,
2) oznaczyć profile: gminy Czerwonak (czerwonakzobaczwiecej_), miasta Poznania (miastopoznan_) , gminy Suchy Las (suchylas), powiatu poznańskiego (powiatpoznanski) i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (poznan.travel).

Film należy zamieścić w serwisie społecznościowym Instagram do 15 maja br.

Nagrody:
Jury wybierze 3 laureatów, którzy nagrodzeni zostaną podczas Dni Gminy Czerwonak.

Nagrodami dla każdego z laureatów są rower górski i zestaw gadżetów rowerowych i turystycznych – współfinansowane przez organizatora (gminę Czerwonak) i współorganizatorów: miasto Poznań, gmina Suchy Las, Powiat Poznański i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

W sprawie konkursu można kontaktować się z Wydziałem Promocji i Rozwoju Urzędu Gminy Czerwonak: promocja@czerwonak,pl, nr tel. 61 654 42 50.
Informacja na profilu gminy Czerwonak na Instagramie
Informacja na profilu gminy Czerwonak na Facebooku

REGULAMIN KONKURSU

Plakat konkursu rowerowego

Redaktor: Maciej Pawlik
Opublikowano: 22 marca 2024