Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

OKO 2017 (I ogłoszenie)

Ogłoszono otwarte konkursy ofert do realizacji w roku 2017 w obszarach:

1. edukacja
  2. kultura i sztuka
  3. kultura fizyczna i turystyka
  4. pomoc społeczna
  5. ochrona i promocja zdrowia
  6. ratownictwo i ochrona ludności
  7. zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa

Oferty można składać osobiście lub drogą pocztową w terminie od dnia 25 listopada do dnia 19 grudnia 2016 roku, do godz. 12.00 (decyduje data wpływu do urzędu) w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60 – 509 Poznań.

Konkurs obejmuje oferty przedsięwzięć, których realizacja rozpoczyna się nie wcześniej niż
15 lutego 2017 roku a kończy nie później niż 10 grudnia 2017 roku.

Prosimy o rozważne zapoznanie się z treścią ogłoszeń; obowiązującymi projektami umów oraz nowymi wzorami oferty i sprawozdania. W szczególności proszę zwrócić uwagę
na warunki formalne, które musi spełnić oferta, a także na zapisy w ogłoszeniach dotyczące wkładu rzeczowego w realizację zadania publicznego oraz dodatkowych informacji dotyczących rezultatów realizacji zadania publicznego.

Pliki do pobrania:

Redaktor: Ziemowit Maląg