Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

OKO 2018 (ogłoszenie)

Ogłoszono otwarte konkursy ofert do realizacji w roku 2018 w obszarach:

1. edukacja
  2. kultura i sztuka
  3. kultura fizyczna i turystyka
  4. pomoc społeczna
  5. ochrona i promocja zdrowia
  6. ratownictwo i ochrona ludności
  7. zwiększanie świadomości prawnej społeczeństwa

Oferty można składać osobiście lub drogą pocztową w terminie od dnia 27 listopada do dnia 20 grudnia 2017 roku, do godz. 10.00 (decyduje data wpływu do urzędu) w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60 – 509 Poznań.

Konkurs obejmuje oferty przedsięwzięć, których realizacja rozpoczyna się nie wcześniej niż 9 lutego 2018 roku a kończy nie później niż 10 grudnia 2018 roku.

Prosimy o rozważne zapoznanie się z treścią ogłoszeń; obowiązującymi projektami umów oraz wzorami oferty i sprawozdania. W szczególności proszę zwrócić uwagę na warunki formalne, które musi spełnić oferta, a także na zapisy w ogłoszeniach dotyczące wkładu rzeczowego w realizację zadania publicznego oraz dodatkowych informacji dotyczących rezultatów realizacji zadania publicznego.

Redaktor: Ziemowit Maląg
Opublikowano: 24 listopada 2017