Metropolia Poznań

Konsultacje społeczne – Plan Zrównoważonej Mobilności

9 października br. rozpoczną się konsultacje społeczne dokumentu „Plan Zrównoważonej Mobilności dla Metropolii Poznań do roku 2040”, który zostanie umieszczony na stronie BIP Stowarzyszenia Metropolia Poznań na 21 dni.

Dodatkowo, 19 października br. o godz. 11.00 zostanie zorganizowane spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się w formie hybrydowej, czyli on-line za pośrednictwem aplikacji MS Teams oraz stacjonarnie w Urzędzie Miasta Poznania przy Placu Kolegiackim 17. Uczestnicy spotkania muszą dokonać rejestracji elektronicznej. Istnieje możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa telefonicznie pod numerem 797 795 536 (tylko w przypadku spotkania stacjonarnego, ponieważ przy drugiej możliwości mieszkaniec musi otrzymać link pozwalający na dołączenie do spotkania).

Link do rejestracji TUTAJ.

Opublikowano: 6 października 2023