Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Facebook
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Lip 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura i sztuka – 2019

1. Nazwa: Warsztaty z poprawnego czytania na podstawie tekstów legend z powiatu poznańskiego
Organizator: Fundacja Słowo i Kropka, ul. Masztalarska 8A, 61-767 Poznań

2. Nazwa: “Symfonia na skrzypce i Dj-ja vol.3” – projekt upowszechniający kulturę dla uczniów szkół podstawowych gimnazjalnych i średnich
Organizator: Fundacja Ewy Johansen “Talent”, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań

3. Nazwa: X Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal KIDS FUN FOLK 2019
Organizator: Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej “Otwórz się na folklor”, os. Powstań Narodowych 26/14, 61-214 Poznań

4. Nazwa: Cykl działań twórczych – “Szukając Talentów”
Organizator: Fundacja ARTiFAKT, os. Dębina 16b/8, 61-450 Poznań

5. Nazwa: Kiedy będę duży
Organizator: Fundacja Barak Kultury, ul. Św. Marcin 80/82 p. 329, 61-809 Poznań

6. Nazwa: “1 Minuta” Międzynarodowy Festiwal Filmowy
Organizator: Fundacja “Filmowiec”, ul. Mazowiecka 10, 60-617 Poznań

7. Nazwa: Integracja poprzez wspólne granie w gry planszowe – Cykl spotkań z Potwornie Dobrym Graniem i Nocnym Graniem
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości, ul. 3 Maja 27, 62-040 Puszczykowo

8. Nazwa: “Widzieć muzyką” warsztaty muzyczne dla wychowanków SOSWDN w Owińskach
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, plac Przemysława 9, 62-005 Owińska

9. Nazwa: Dziedzictwo Słowian w regionie Kasztelanii Ostrowskiej
Organizator: Stowarzyszenie Promocji Dziedzictwa “Kasztelania Ostrowska”, ul. Kolejowa 33/6, 61-718 Poznań

10. Nazwa: Festiwal Cały Poznań Ukulele
Organizator: Stowarzyszenie “Synteza”, ul. Milczańska 18E/13, 61-131 Poznań

11. Nazwa: Przegląd Piosenki Religijnej Osób Niepełnosprawnych “Anielskie Śpiewogranie”
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

12. Nazwa: XV Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych “Złoty Słowik”
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

13. Nazwa: XIII Ogólnopolskie Dni Artystyczne z Gitarą
Organizator: Mosińskie Towarzystwo Gitarowe, ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina

14. Nazwa: Wonderlike festival- warsztaty music lovers
Organizator: Stowarzyszenie Dębowa Tarcza, ul. Zielińska 3, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

15. Nazwa: Podpoznańskie dwory i pałace ożywione muzyką
Organizator: Stowarzyszenie “Gloria in Musica”, ul. Laskowa 13/1, 62-023 Kamionki

16. Nazwa: Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza Luboń 2019
Organizator: Stowarzyszenie Pozytywny Luboń, ul. Żabikowska 42, 62-030 Luboń

17. Nazwa: Projekt Off Opera 2019
Organizator: Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury, ul. Kościelna 18/6, 60-538 Poznań

18. Nazwa: XIII Festiwal Sztuki Ludowej – Europejskie Obrzędy Dożynkowe
Organizator: Towarzystwo “Poligrodzianie”, ul. Łanowa 18, 62-081 Przeźmierowo

19. Nazwa: Koncert Muzyki Pasyjnej w Luboniu
Organizator: Fundacja Akademia Muzyki Dawnej, ul. Monte Cassino 22A/5, 70-467 Szczecin

20. Nazwa: Pierwsze kroki – lato z muzyką
Organizator: Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Europejczyk, ul. Złota 14a, 60-592 Poznań

21. Nazwa: XX Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych
Organizator: Stowarzyszenie Kultura Lokalna, ul. Jeziorańska 33, 60-461 Poznań

22. Nazwa: Jubileuszowy Pochód 100-lecia inauguracji Uniwersytetu Poznańskiego
Organizator: Fundacja Na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania “Jeden Uniwerstytet”, ul. Piekary 22/23/4, 61-823 Poznań

23. Nazwa: Organizacja III Przeglądu Orkiestr Dętych dla Powiatu Poznańskiego wraz z VI Rodzinnym Festynem z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki
Organizator: Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Chludowie, ul. Kościelna 2A, 62-001 Chludowo

24. Nazwa: Plenerowe Widowisko Historyczne Orzeł i Krzyż – ZWYCIĘSKIE POWSTANIE
Organizator: Stowarzyszenie Dzieje, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 62-095 Murowana Goślina

25. Nazwa: Koncert muzyczno-baletowy: Stanisław Moniuszko – Polska w muzyce
Organizator: Fundacja Ex Nihilo Nihil, ul. Bulońska 28, 80-288 Gdańsk

26. Nazwa: XIII Piknik Cysterski KONWENCJONALIA 2019
Organizator: Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Czerwonak, ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

27. Nazwa: 45 lat razem! – jubileusz Muzeum im. A. Fiedlera w Puszczykowie
Organizator: Fundacja Fiedlerów, ul. Matejki 46/4, 60-769 Poznań

28. Nazwa: “MAM SKRZYDŁA…”- I EDYCJA
Organizator: Fundacja Surgere, ul. Gruszczyńska 12, 62-006 Katarzynki

29. Nazwa: Odwiedzamy zabytki polskiej kultury wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO
Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń

30. Nazwa: Rokietnickie Archiwum Cyfrowe 2019
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Wokół Nas, ul. Obornicka 18A, 62-090 Rokietnica

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 10 stycznia 2019


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum