Menu główne
Powiat Poznański

Prasowa17
Radiowa17
Telewizyjna17
Telewizja STK 17


Fundusze Europejskie
Kalendarz imprez
<< Lut 2020 >>
ponwtśrczwptsobnie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura i sztuka 2020

1. Nazwa: Wydanie i promocja publikacji pt. “Pamięć wojny”
Organizator: Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Wielkopolski Zarząd Wojewódzki w Poznaniu, ul. Piekary 17, 61-823 Poznań

2. Nazwa: Przegląd Piosenki Religijnej Osób z Niepełnosprawnościami Anielskie Śpiewogranie
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

3. Nazwa: Koncert z przytupem – folklor cieszy seniorów
Organizator: Rokietnicki Klub Seniorów, ul. Sportowa 1, 62-090 Rokietnica

4. Nazwa: Audiobook “Hipolit Cegielski – bohater najdłuższej wojny nowoczesnej Europy”
Organizator: Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, ul. Piekary 17, 61-823 Poznań

5. Nazwa: XI Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru KIDS FUN FOLK 2020
Organizator: Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej “Otwórz się na folklor”, os. Powstań Narodowych 26/14, 61-214 Poznań

6. Nazwa: Rokietnickie Archiwum Cyfrowe
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnica Wokół Nas, ul. Obornicka 18 A, 62-090 Rokietnica

7. Nazwa: V Cykl Rumpuciowych warsztatów muzycznych
Organizator: Stowarzyszenie Rokietnickiej Orkiestry Dętej, ul. Leśna 46, 62-090 Rokietnica

8. Nazwa: Koncert Muzyki Pasyjnej w Luboniu
Organizator: Fundacja Akademia Muzyki Dawnej, ul. Monte Cassino 22 A/5, 70-467 Szczecin

9. Nazwa: Kolej w miniaturze – wystawa kolejek
Organizator: Nadwarciańska Kolej Drezynowa, ul. Obrzycka 31, 64-600 Oborniki

10. Nazwa: XIV Festiwal Sztuki Ludowej
Organizator: Towarzystwo “Poligrodzianie”, ul. Krótka 3/31, 61-012 Poznań

11. Nazwa: “Mam skrzydła” II edycja
Organizator: Fundacja Surgereul. Gruszczyńska 12 Katarzynki, 62-006 Kobylnica

12. Nazwa: Festiwal Cały Poznań Ukulele 2020
Organizator: Stowarzyszenie “Synteza”, ul. Milczańska 18E/13, 61-131 Poznań

13. Nazwa: Historia Polskiej Piosenki – projekt edukacji kulturalnej kierowany do uczniów szkół Powiatu Poznańskiego
Organizator: Fundacja Ewy Johansen “Talent”, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań

14. Nazwa: “1 Minuta” Międzynarodowy Festiwal Filmowy
Organizator: Fundacja “Filmowiec”, ul. Mazowiecka 10, 60-617 Poznań

15. Nazwa: XIII Międzynarodowy Plener Malarski “OBRAZ 2020” Wystawy malarstwa/poplenerowe/Program edukacyjny
Organizator: Fundacja Rozwoju Miasta Poznania, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8, 61-124 Poznań

16. Nazwa: Powiatowa majówka senioralna, piknik “A w sercu ciągle maj”
Organizator: Stowarzyszenie Vena Pobiedziska, ul. Konwaliowa 27, 62-010 Pobiedziska

17. Nazwa: 250 rocznica urodzin Ludwiga Beethovena w Powiecie Poznańskim – Beethoven jakiego nie znacie
Organizator: Stowarzyszenie Vena Pobiedziska, ul. Konwaliowa 27, 62-010 Pobiedziska

18. Nazwa: XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnopsrawnych “Złoty Słowik”
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “PROMYK”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

19. Nazwa: XX lecie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnopsrawnych “PROMYK”
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “PROMYK”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

20. Nazwa: Przegląd Zespołów Folklorystycznych
Organizator: Stowarzyszenie Teatralne Antrakt, ul. Jackowskiego 31/10, 60-509 Poznań

21. Nazwa: I Chóraliada Powiatowa
Organizator: Stowarzyszenie “Musica Nostra”, ul. Tadeusza Kościuszki 112A/6, 61-716 Poznań

22. Nazwa: Podpoznańskie dwory i pałace ożywione muzyką
Organizator: Stowarzyszenie “Gloria in Musica”, ul. Laskowa 13/1, Kamionki, 62-023 Gądki

23. Nazwa: Smoleń wiecznie żywy
Organizator: Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu, ul. Zbąszyńska 27, 60-359 Poznań

24. Nazwa: Cykl działań “Szukając Talentów” – VIII edycja
Organizator: Fundacja ARTiFAKT, os. Dębina 16B lok. 8, 61-450 Poznań

25. Nazwa: Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza Luboń 2020
Organizator: Stowarzyszenie Pozytywny Luboń, ul. Żabikowska 42, 62-030 Luboń

26. Nazwa: “Uśmiechaj się” – cykl koncertów z piosenkami Anny German
Organizator: Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego – Europejczyk, ul. Złota 14 a, 60-592 Poznań

27. Nazwa: Koncert Papieski – w 100-rocznicę urodzin św. Jana Pawła II
Organizator: Fundacja Edukacyjna im. Świętego Jana Pawła II w Murowanej Goślinie, ul. Poznańska 18, 62-095 Murowana Goślina

28. Nazwa: Szukaj wiatru w polu
Organizator: Fundacja Barak Kultury, Al. Karola Marcinkowskiego 21, 61-809 Poznań

29. Nazwa: “Łączy nas śpiew”
Organizator: Stowarzyszenie Chóru “Soli Deo” w Suchym Lesie, ul. Muchomorowa 34, Złotniki, 62-002 Suchy Las

30. Nazwa: IV Cerekwickie Trele
Organizator: Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów “Pod Kasztanem”, ul. Szamotulska 14, Cerekwica, 62-090 Rokietnica

31. Nazwa: Warsztaty muzyczne, teatralne oraz sztuk wizualnych dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu poznańskiego w ramach projektu “5 zmysłów X”
Organizator: Stowarzyszenie Edukacyjne MCA, ul. Romana Dmowskiego 5/7a/33, 60-222 Poznań

32. Nazwa: Cykl zajęć z pantonimy i teatru ruchu dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Poznańskiego
Organizator: Fundacja Just4fit, ul. Siostry Faustyny Kowalskiej 3, Kiekrz, 62-090 Rokietnica

33. Nazwa: II Mistrzostwa samorządów gminnych, miejsko-gminnych i miejskich powiatu poznańskiego
Organizator: Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Murowanej Goślinie, Plac Powstańców Wielkopolskich 13, 62-095 Murowana Goślina

34. Nazwa: “Widzieć muzyką” – cykl warsztatów muzycznych dla wychowanków SOSWDN w Owińskach
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, Plac Przemysława 9, 62-005 Owińska

35. Nazwa: Integracja w Powiecie Poznańskim poprzez wspólne granie w gry planszowe
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości, ul. 3 Maja 27, 62-040 Puszczykowo

36. Nazwa: Odwiedzamy zabytki polskiej kultury wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Drewniane Kościoły i Cerkwie na Podkarpaciu
Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń

37. Nazwa: ODMALOWANE. Warsztaty malarskie
Organizator: Fundacja im. Julii Woykowskiej, ul. Wierzbięcice 13/9A, 61-569 Poznań

38. Nazwa: Malta Festival Poznań 2020
Organizator: Fundacja Malta, ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań

39. Nazwa: Projekt Off Opera 2020 – program edukacyjny
Organizator: Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury, ul. Kościelna 18/6, 60-538 Poznań

40. Nazwa: Pobiedziskie Warsztaty Historyczne – edycja IV
Organizator: Stowarzyszenie Dębowa Tarczaul. Zielińska 3, Gruszczyn, 62-006 Kobylnica

41. Nazwa: Pałac ze Sztuką
Organizator: Fundacja ARS BONITAS, ul. Śpiewaków 20, 60-638 Poznań

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 21 stycznia 2020


Ogłoszenia Komunikaty

Archiwum