MenuMenu główne
Powiat Poznański


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Lut 2021 >>
ponwtśrczwptsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Kultura i sztuka 2021

1. Nazwa: Odwiedzamy zabytki polskiej kultury wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Drewniane kościoły i cerkwie na Podkarpaciu
Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń

2. Nazwa: XIV Międzynarodowy Plener Malarski ”OBRAZ 2021” Wystawy malarstwa./poplenerowe/ Program edukacyjny
Organizator: Fundacja Rozwoju Miasta Poznania, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8, 61-124 Poznań

3. Nazwa: Seniorzy bawią się z “Kapelą zza winkla”
Organizator: Rokietnicki Klub Seniorów, ul. Sportowa 1, 62-090 Rokietnica

4. Nazwa: Przegląd Zespołów Folklorystycznych
Organizator: Stowarzyszenie Teatralne Antrakt, ul. Jackowskiego 31/10, 60-509 Poznań

5. Nazwa: Przegląd piosenki religijnej osób z niepełnosprawnościami Anielskie śpiewogranie
Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, os. Kościuszkowców 13, 62-020 Swarzędz

6. Nazwa: Cykl zajęć z pantomimy i teatru ruchu dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Poznańskiego – III Edycja
Organizator: Fundacja Just4fit, ul. Siostry Faustyny Kowalskiej 3 Kiekrz, 62-090 Rokietnica

7. Nazwa: ODmalowane. Warsztaty malarskie II
Organizator: Fundacja im. Julii Woykowskiej, ul. Wierzbięcice 13/9a, 61-569 Poznań

8. Nazwa: Słuchowisko “Kolumna Zygmunta”
Organizator: Fundacja Słowo i Kropka, ul. Masztalarska 8A/1, 61-767 Poznań

9. Nazwa: Ład przestrzenny dorobkiem kulturalnym mieszkańców miast-warsztaty
Organizator: Stowarzyszenie 4activelife, ul. Aleksandra Gierymskiego 2a/2, 62-050 Mosina

10. Nazwa: Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza Luboń 2020
Organizator: Stowarzyszenie Pozytywny Luboń, ul. Żabikowska 42, 62-030 Luboń

11. Nazwa: Publikacja: Weekend z powiatem poznańskim
Organizator: Fundacja RUSZAJ SIĘ, ul. Pszenna 5, 61-663 Poznań

12. Nazwa: XI Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru KIDS FUN FOLK 2021
Organizator: Stowarzyszenie Sympatyków Kultury Ludowej “Otwórz się na Folklor”, os. Powstań Narodowych 26/14, 61-214 Poznań

13. Nazwa: Integracja przez śpiew
Organizator: Stowarzyszenie Chóru “Soli Deo” w Suchym Lesie, ul. Muchomorowa 34 Złotniki, 62-002 Suchy Las

14. Nazwa: KO_Trademark
Organizator: Stowarzyszenie Promocji Dziedzictwa “Kasztelania Ostrowska”, Lednogóra 15, 62-261 Lednogóra

15. Nazwa: XVII Powiatowy Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych “Złoty Słowik”
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

16. Nazwa: XX Lecie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Promyk”, ul. Nowa 28, 62-052 Komorniki

17. Nazwa: Smoleń wiecznie żywy
Organizator: Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu, ul. Zbąszyńska 27, 60-359 Poznań

18. Nazwa: Spotkanie z teatrem
Organizator: FUNDACJA BARAK KULTURY, Aleje Karola Marcinkowskiego 21, 61-745 Poznań

19. Nazwa: “Chcemy grać (na ukulele)” – cykl wydarzeń i warsztatów we współpracy z festiwalem Cały Poznań Ukulele
Organizator: Stowarzyszenie “Synteza”, ul. Milczańska 18E/13, 61-131 Poznań

20. Nazwa: Integracja w Powiecie Poznańskim poprzez wspólne granie w gry planszowe oraz grę Molkky – kontynuacja działań z lat ubiegłych
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości, ul. 3 Maja 27, 62-040 Puszczykowo

21. Nazwa: Malta Festival Poznań 2021
Organizator: Fundacja Malta, ul. Franciszka Ratajczaka 44, 61-728 Poznań

22. Nazwa: “I w ciemności światło…” 75 lat Ośrodka dla Niewidomych w Owińskach
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

23. Nazwa: Cykl działań “Szukając Talentów” – IX edycja
Organizator: Fundacja ARTiFAKT, os. Dębina 16b lok. 8, 61-450 Poznań

24. Nazwa: “Widzieć muzyką” – cykl warsztatów muzycznych dla wychowanków SOSWDN w Owińskach
Organizator: Stowarzyszenie “Pomóż Dziecku Niewidomemu”, pl. Przemysława 9, 62-005 Owińska

25. Nazwa: Puszczykowskie skarby – opowiadacze historii
Organizator: Fundacja Fiedlerów, ul. Jana Matejki 46 m.4, 60-769 Poznań

26. Nazwa: Historia Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku
Organizator: Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń

27. Nazwa: Powiatowy przegląd teatrów amatorskich – “Niepodległa”
Organizator: Stowarzyszenie VENA Pobiedziska, ul. Konwaliowa 27, 62-010 Pobiedziska

28. Nazwa: Taneczne Integracje 2021
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Aktywności Lokalnej DLA CIEBIE, ul. Mieszka I 5, 62-010 Pobiedziska

29. Nazwa: Warsztaty z rękodzieła artystycznego
Organizator: Rokietnicki Klub Seniorów, ul. Sportowa 1, 62-090 Rokietnica

30. Nazwa: Ile matematyki jest w muzyce? Cykl wydarzeń artystycznych dla młodzieży szkolne
Organizator: Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Europejczyk, ul. Złota 14a, 60-592 Poznań

31. Nazwa: Drzwi do teatru
Organizator: Stowarzyszenie Artystyczne “Twórczość Bez Granic”, ul. Łagiewnicka 32, 62-001 Chludowo

32. Nazwa: II Warsztaty muzyczne dla muzyków orkiestry dętej składającej się z mieszkańców powiatu poznańskiego
Organizator: Stowarzyszenie Orkiestra Dęta w Chludowie, ul. Kościelna 2a, 62-001 Chludowo

33. Nazwa: “Ćwicz oko i dłonie w ojczyzny obronie” – film z okazji 25-lecia reaktywacji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Murowanej Goślinie
Organizator: Kurkowe Bractwo Strzeleckie Murowana Goślina, Plac Powstańców Wielkopolskich 13, 62-095 Murowana Goślina

34. Nazwa: III Mistrzostwa Samorządów Gminnych, Miejsko -Gminnych i Miejskich Powiatu Poznańskiego
Organizator: Kurkowe Bractwo Strzeleckie Murowana Goślina, Plac Powstańców Wielkopolskich 13, 62-095 Murowana Goślina

35. Nazwa: XIV Festiwal Sztuki Ludowej
Organizator: Towarzystwo “Poligrodzianie”, ul. Krótka 3/31, 61-012 Poznań

36. Nazwa: Podpoznańskie dwory i pałace ożywione muzyką – Dwór w Skrzynkach
Organizator: Stowarzyszenie “Gloria in Musica”, ul. Laskowa 13/1, Kamionki, 62-023 Gądki

37. Nazwa: II Chóraliada Powiatowa
Organizator: Stowarzyszenie “Musica Nostra”, ul. Tadeusza Kościuszki 112A/6, 61-716 Poznań

38. Nazwa: Powiatowy Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych
Organizator: Fundacja Scena Pobiedziska, ul. Kostrzyńska 21, 62-010 Pobiedziska

39. Nazwa: Dzieje harcerstwa mosińskiego w latach 1921-2020
Organizator: ZHP Chorągiew Wielkopolska, ul. św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

40. Nazwa: Weekendy z historią w Parku Dzieje
Organizator: Stowarzyszenie Dzieje, ul. Gen. T. Kutrzeby 10, 62-095 Murowana Goślina

41. Nazwa: Kolej w miniaturze – wystawa kolejek
Organizator: Nadwarciańska Kolej Drezynowa, ul. Obrzycka 31, 64-600 Oborniki

42. Nazwa: “Mam skrzydła” III edycja
Organizator: Fundacja Surgere, ul. Gruszczyńska 12, Katarzynki, 62-006 Kobylnica

43. Nazwa: Szklana Pogoda
Organizator: Fundacja Obywatelska “Czas Jaszczurów”, ul. gen. Stanisława Maczka 5/8, 60-651 Poznań

44. Nazwa: Pałac ze Sztuką
Organizator: Fundacja ARS BONITAS, ul. Śpiewaków 20, 60-638 Poznań

45. Nazwa: Porozmawiajmy o muzyce. Cykl koncertów połączonych z prelekcją i interakcją z publicznością
Organizator: Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego Europejczyk, ul. Złota 14a, 60-592 Poznań

46. Nazwa: XIV Piknik Cysterski KONWENCJONALIA 2021
Organizator: ZHP Chorągiew Wielkopolska – Hufiec Czerwonak, ul. św. Marcin 80 m.82, 61-809 Poznań

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 27 stycznia 2021