MenuMenu główne

 

Środki finansowe z budżetu państwa

 

Powiat Poznański
mapa powiatu poznańskiego z podziałem na 17 gmin


Kalendarz imprez
<< gru 2021 >>
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Gala Lidera Przedsiębiorczości

Gala XI edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” za nami. Tym razem spotkanie z przedsiębiorcami ubiegającymi się o przyznanie tytułu laureata odbyło się 7 maja 2014 r., w „Iglicy” na terenie MTP w Poznaniu. Nagrody wręczono najlepszym firmom w czterech kategoriach: średnich, małych, mikroprzedsiębiorstw oraz po raz pierwszy „Startup”.

Na etapie wstępnym zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji wyraziło blisko 100 firm. Do drugiego etapu zakwalifikowano 52 przedsiębiorstwa, których dane podlegały wnikliwej i profesjonalnej ocenie partnera merytorycznego konkursu – firmy F5 Konsulting Sp. z o.o.

Najlepsze w poszczególnych kategoriach firmy otrzymały tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” oraz karnety uprawniające do produkcji i emisji telewizyjnej profesjonalnych prezentacji biznesowych.

W kategorii „Startup” zwyciężyła firma GLIP Sp. z o.o., a wyróżnienia wręczono następującym przedsiębiorstwom: Future Synthesis Sp. z o.o., Big Data Management Sp. z o.o., Qpony.pl Sp. z o.o. oraz Pentesters Sp. z o.o. Liderem w kategorii „Mikroprzedsiębiorca” została firma Apollogic Sp. z o.o. Ponadto w tej kategorii wyróżnienia otrzymali Airoptic Sp. z o.o., Laboratorium Diagnostyki Molekularnej GenMed Sp.J., Mergers Net Sp. z o.o. oraz Grupa Tense Sp. z o.o.

W kolejnej kategorii – „Mały Przedsiębiorca” zwycięzcą została spółka Currency One S.A., a wyróżnienia otrzymali: Inter Mark Group Sp. z o.o., Technika Spawalnicza Sp. z o.o., VMR Studio Sp. z o.o., a także Lumo Technika Grzewcza Sp. z o.o.. Laureatem w ostatniej kategorii „Średni Przedsiębiorca” została spółka Polychem Systems z Poznania. Wyróżnieniami Kapituła uhonorowała firmy: Cognifide Polska Sp. z o.o., Poznańskie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Fabryka Armatur Swarzędz Sp. z o.o. oraz Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o.

Laureaci każdej z czterech kategorii otrzymali nagrody dodatkowe ufundowane przez Członków Kapituły. Międzynarodowe Targi Poznańskie zaproponowały najlepszym firmom bezpłatne stoisko targowe o powierzchni 6 m2, na wybranej imprezie targowej. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu ufundował studia podyplomowe – po jednym miejscu dla każdego z laureatów, natomiast PKO Bank Polski S.A. zwycięzcom przekazał nagrody pieniężne. Wybrane firmy otrzymały także nagrody dodatkowe, na które złożyły się specjalistyczne warsztaty Fresh Brand Academy, czyli jak zbudować markę firmy oraz pakiety biurowe Bee Office Standard.

Kolejna edycja Konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” odbędzie się w przyszłym roku. Już teraz zapraszamy firmy z Powiatu Poznańskiego oraz Poznania do wzięcia udziału w tym bezpłatnym Konkursie.

Autor: Katarzyna Kazmucha

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 8 maja 2014